فروشگاه » درباره ما

درباره ما

در دنیای تجارت امروز، تولید نهایی یک محصول خوب، تازه آغاز ماجراست! اینکه این محصول چگونه به مشتری معرفی شود و نظر او را جلب نماید، و نیز اینکه از چه مسیری و با چه مکانیزم هایی به دست مصرف کننده برسد، خود داستانی است. ما این داستان را از نو نوشته ایم!
مبادلات تجاری و بازرگانی به منظور تامین مطمئن و به موقع کالاها، از همان ابتدای پیدایش جوامع بشری و در راستای تداوم حیات اجتماعی از نقش و جایگاه ویژه و پراهمیتی برخوردار بوده است. همزمان با تداوم پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی، ایفای چنین مسئولیت مهمی را دیگر نه افراد منفرد بتنهایی و با اتکاء صرف به امکانات و منابع محدود پیرامونی خود، بلکه ضرورتا بنگاه ها و موسسات تجاری با درجات سازماندهی های مختلف عالی و بالاتر عهده دار می گردند.
سیستم های فروش و بازاریابی همیشه تحت تاثیر روش ها و ایده های جدید بوده اند، اما کمتر به نیروی خارق العاده ای که در روابط اجتماعی میان انسانها وجود دارد، توجه شده است. آیا تا بحال به این موضوع دقت کرده اید که هیچ چیز نمی تواند به اندازه توصیه یک دوست قابل اعتماد بر سرنوشت تصمیم شما برای انتخاب یک محصول تاثیر بگذارد؟
فروشگاه آنلاین بانه خرید در تمامی زمینه های کاری تعریف شده است و نوید یک خرید مطمئن و با صرفه را به شما هموطن عزیز میدهد. با توجه به تنوع کالا و حس مسولیت پذیری مدیریت فروشگاه و تاکید برفروش بیشتر و کیفیت بالا وقیمت ارزان و راضی نگداشتن مشتریان شما را به تجربه خرید از این فروشگاه دعوت میکند.همچنین مشتریان عزیز میتواند به صورت حضوری هم به فروشگاه ما مراجعه کنند و همکاران ما با کمال میل اماده پاسخگویی  میباشند وبه صورت حضوری  مشاوره  رایگان ارایه میدهند.

ادرس فروشگاه: بانه- بلوار آزادی- پاساژآزادی- طبقه همکف-پلاک  117-بانه خرید

شعار ما
:مشتریان راضی بهترین مبلغان هرفروشگاهی هستند!


تماس با
                                     telegram.me/banehkharid


ادامه
سبد خريد
 
0 مورد
 
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:
 
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 
آخرین اخبار
 
پشتیبانی فروش و مشاوره
 

 
بانه خرید را دنبال کنید!
با کلیک بر روی باکسهای مربوطه زیر بانه خرید را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!


 
مقالات
مقالات جدید
تمامی مقالات
تمامی موضوعات
 صوتی و تصویری (15)
 لوازم خانگی (17)
 کولر گازی (5)
 مقالات متفرقه (2)
RSS مقالات