بخار شوی فاکر مدل PORTABLE STEAM POCKET

مدل: (PORTABLE STEAM POCKET)
وضعیت: موجود
برند: Fakir
قیمت:  
موجود

 جهت اطلاع دقیق از قیمت لحظه ای و موجودی محصول قبل از ثبت 

  سفارش از طریق ( تلگرام یا واتساپ ) پیام بفرستید یا تماس بگیرید .  

بخار شوی فاکر مدل  FAKIR Steam Cleaner PORTABLE STEAM POCKET

 

 

بخارشوی PROTABLE STEAM POCKET فاکر با توان مصرفی 1550 وات ، فشار بخار 4 بار و گنجایش مخزن 0.45 لیتر به دلیل داشتن وزن کم ولوازم جانبی متعدد وکاربردی یکی از بهترین و پر فروش ترین بخارشوی های موجود در کلاس کاری خود میباشد.
با کمک این بخارشوی دستی شما میتوانید انواع سطوح را بدون استفاده از شوینده ها و مواد شیمیایی به طور کامل نظافت کنید. این دستگاه دارای 1 عدد شلنگ 2 متری میباشد که به کمک آن میتوانید نقاط دور از دسترس را به راحتی نظافت کنید. . وجود قفل کودک روی دسته و دریچه اطمینان دستگاه از موارد ایمنی مهمی است که شرکت سازنده به ان اهتمام نموده.
این دستگاه دارای سری بخار دستی به همراه حوله مخصوص،سری بخار برای پاک کردن درزها و شیارها،برس گرد برای نظافت سرویس های بهداشتی و شیرها و سری سطوح صاف همراه حوله برای نظافت کف،دیوارها و ... میباشد.
به کمک لوازم جانبی متعدد و کاربردی این دستگاه شما میتوانید انواع سطوح مانند کف،دیوارها،پنجره،سرویسهای بهداشتی،شیرها،اجاق گاز و ..... را به راحتی تمیز نمایید.
زمان آماده سازی آن 1 دقیقه و زمان عملکرد این بخارشوی 20 دقیقه می‌باشد.
بخار شوی دستی فاکر با وجود کم حجم بودن محصول یکی از پرکاربردترین وسیله در منازل می باشد ویژگیهای منحصر بفرد این بخار شو که در بخار شوهایی دیگر وجود ندارد آن را به یکی از بهترین بخارشو های موجود نه تنها در بازار ایران بلکه در بازاردیگرکشورها تبدیل کرده است.
از ویژگیهای بارز بخار شوی فاکرکم حجم بودن،پرکردن مخزن آب دستگاه به محض تمام شدن آب (در بخارشوههای دیگربا تمام شدن آب مخزن باید صبر کرده تا مخزن آب دستگاه سرد شده بعدا میتوان مخزن را پر کرد که این مشکل دربخارشوی فاکر وجود ندارد) دارا بودن انواع سریهای مختلف جهت استفاده درقسمتهای مختلف خانه،دارا بودن چندین پد حوله ای ،دارا بودن سری مخصوص اتو کردن پرده ولباسهای آویزان (که این ویژگی دربخارشوهای دیگروجود ندارد)،وکم حجم بودن دستگاه  که امکان استفاده آنرا حتی برای وسایل بالاترازسطح زمین فراهم میکند.
ویژگی دیگربخارشو حالت پرتابل (دستی) بودن بخارشوست این دستگاه را میتوان برای جاهای غیرقابل دسترسی وبلند وحتی لوستروکرکره وپنجره های بلند بکاربردوآنهارا براحتی تمیز نمود.
استفاده مکررازاین دستگاه باعث ازبین بردن باکتریها،کپکهاوقارچهاوموادسمی وغیره.... بدون استفاده ازموادشیمیایی میگردد وکاملامتناسب بامحیط زیست وبدون حساسیت می باشد.


ارائه دهنده :فروشگاه بانه خرید
مدل PROTABLE STEAM POCKET
ساخت طراحی آلمان - مونتاژ چین
توان مصرفی 1550W
فشار بخار 4bar
طول سیم 4m
ابعاد 186×127×321
وزن 1.5Kg
رنگ بنفش
ظرفیت مخزن آب450 میلی لیتر
مدت زمان کار20 دقیقه
سری مخصوص شیشه
سری مخصوص کف
سری مدور
سری درای برس سیمی
سری دارای بخارمتمرکز
سری مخصوص لباس
شلنگ بخار متمرکز
مخزن بخار قابل پر شدن درهرزمان-دارای انواع پدوحوله

 

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×